teren

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 19 wrz 2008, 17:13

Jak macie rozwiązane prace terenowe.Zaznaczam że pracujemy w wiejskim ośrodku bardzo rozległym nie wszędzie jest autobus .
~Aneta


Napisano: 22 wrz 2008, 17:53

jeżdzimy same swoimi pojazdami, mamy ryczałty
~mi

Napisano: 30 gru 2008, 19:44

lub autobusy albo pieszo. Niestety na wywiad na wsi trzeba dwa razy tyle czasu. najlepiej jest w mieście.
~;))

Napisano: 18 sty 2009, 19:52

gdybym wterenie spędzała polowę czasu pracy to klienci nie mieliby zasiłków , bo to ja musę napisać wywiad wklepać do komputera wydać decyzję , bo moja kierowniczka nie potrafi wydrukować listy zasiłków , jej specjalność to kombinacja jak urwać się z pracy,
~jagoda

Napisano: 06 lut 2009, 20:50

kilometrówka , prywayny samochód do celów słuzbowych, da się jeszcze na tym zarobić
~misisnka

Napisano: 02 lis 2009, 21:47

do Jagody
To tak jak u mnie. Jestem jedynym pracownikiem socjalnym na ponad 8 tyś. mieszkańców. Idę w teren, wprowadzam go do komputera, piszę decyzję i robię listy płac, a do klientów wpadam jak po \"ogień\", ba jak mam się z tym wszystkim wyrobić?
~Magda

Napisano: 03 lis 2009, 16:43

Ile robisz wywiadów miesiecznie ,czy raczej ilu masz podopiecznych?
~062

Napisano: 06 lis 2009, 16:47

A nie ma nad tą Panią kierownik władzy , jak jej nie ma w pracy to gdzie jest przeciez nie ma pracy w terenie . U nas jak za dużo wychodziła nasza Pani to było duże zainteresowanie nawet zwykłych urzędników - zauważono ,że często nie ma jej w pracy i dostawała dodatkowe sprawozdania albo wyliczenia do roboty , żeby siedziała na miejscu.
~IKA

Napisano: 11 lis 2009, 19:34

ja mam srednio 30- 40 osob w miesiacu, sa i takie ze mialam np. ok 50. niewazne...jakbym do nich wszytskich miala jechac na wywiad to kto by za mnie wywiady napisal, decyzje, wklepla do komp, listy wydrukowal, przekazy i przelewy napisal i dary z pck wydal? jak to wszytsko robie. dodatkowo sprawozdania z pomostu!czyli jak nadchodzi okres sprawozdan to tydz pracy mam z glowy, robie tylko to! u mnie w ops pr socjalny zajmuje sie praktycznie wszytkich, jak sprzataczki dlugo nie ma np. jest na urlpie lub zwolnieniu to nawet sprzatamy, aha dodartkowo mam projekt unijny z 10 uczestniczkami. ja robie tak jade na wywiad dosloawnie na 10 minut u klienta, i jak rodzina jest raczej normalna, tzn nie ma alkoholizmu, przemocy, jakis inf od policji czy sasiadow ze cos nie tak, to szczerze wiecej do nich nie jade, chyba ze cos sie wydarzy. nie mamy ryczaltow, mamy kierownce gminnego ktory ma dla nas ok 8 godz w tyd. mowie dla nas bo jest nas 4! jak mam ywrobic norme 50 proc pracy w terenie?
owszem kiedys nam madra kierownicka powiedziala ze wywiad cz I powinien zajmowac 1 godz u klienta a cz IV 0,5 godz u klienta i w tym czasie powinnam ten wywiad napisac u klienta, dac mu przeczytac itd. no super, tylko jak ja mam tkich klientow u ktorych sory ale nie usiade w zyciu! wiem wiem, jako pr socjalny powinnam ukierunkowac klieta na sprzatanie itd nio wiem. tylko co z tego jak to kierownik podejmuje dec czy ma dostac kase i on czy posprzata czy nie to i tak dostanie, a jak nie dostanie to pojdzie do wojta
~meggi

Napisano: 16 lis 2009, 11:28

Czy musi być 50% pracy w terenie aby był dodatek? Czy jest na to jakiś przepis?
~nova


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x