termin na przeprowadzenie wywiadu - 14 dni - PILNE!!! - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 04 kwie 2014, 15:12

jak liczycie, czy soboty i niedziele też?
Np. podanie wpływa dn. 20.03.2014, kiedy upływa 14 dzień?
~Asia


Napisano: 04 kwie 2014, 15:14

robocze dni pisze o tym w rozporzadzeniu
~franek

Napisano: 04 kwie 2014, 15:17

a więc jak 20.03 wpłynęło podanie to...
~Asia

Napisano: 04 kwie 2014, 15:28

09.04.2014
~a

Napisano: 04 kwie 2014, 15:34

to data wpływu podania nie liczy się jako pierwszy dzień roboczy?
~Asia

Napisano: 04 kwie 2014, 15:52

Jezu
~ops

Napisano: 04 kwie 2014, 16:11

Nie liczy sie !!!!!
Matko kochana
~Anna

Napisano: 04 kwie 2014, 16:16

A jak klient przyniesie podanie o 14.55 to uznasz ten dzien jako dzien do przeprowadzenia wywiadu ?
Masakra hehehe
~Ewa

Napisano: 28 gru 2021, 16:22

Witam, podpinam się tu z pytaniem: w jaki sposób liczy się w przypadku wywiadu środowiskowego dni robocze w sytuacji gdy w danym tygodniu wypada święto w sobotę?
Kodeks pracy każe uczynić dzień wolny za ten dzień, czy to się w jakiś sposób uwzględnia w przypadku terminy na przeprowadzenie wywiadu???
małpka
Praktykant
Posty: 14
Od: 23 cze 2017, 13:09
Zajmuję się: PS/FA

Napisano: 28 gru 2021, 19:02

§ 3. 1. Wywiad przeprowadza się z osobą lub rodziną w miejscu zamieszkania lub pobytu, w dniach roboczych, w godzi­nach pracy podmiotu uprawnionego, albo w innym terminie uzgodnionym z osobą lub rodziną, za zgodą kierownika jednostki organizacyjnej pomocy społecznej.
2. Wywiad przeprowadza się w terminie 14 dni roboczych od dnia powzięcia wiadomości o konieczności jego przepro­wadzenia.
3. W sprawach niecierpiących zwłoki, wymagających pilnej interwencji pracownika socjalnego zatrudnionego w pod­miocie uprawnionym, wywiad przeprowadza się niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni roboczych od dnia powzięcia wiadomości o potrzebie przyznania świadczenia z pomocy społecznej, zwanego dalej „świadczeniem”.
Zachłychnięci tym co wiemy, zapomnieliśmy zapytać, czy nam wolno.
Mind Of Good
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 196
Od: 14 gru 2021, 11:14
Zajmuję się: RODO


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x