Terminy W GKRPA - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 06 sie 2015, 22:44

15 lipca został złożony wniosek przez rodzinę do GKRPA . Jak długi musi upłynąć okres, aby zostały podjęte działania w stosunku do uzależnionego ? Pytanie moje, ile czasu ma komisja ( zgodnie z ustawą ) na wysłanie pierwszego wezwania ?
innka


Napisano: 07 sie 2015, 8:32

Myślę, że działania GKRPA zostały podjęte od chwili złożenia wniosku. Komisja zbiera odpowiednią dokumentację, na podstawie której będzie mogła opierać się tj. motywować do podjęcia leczenia. Zaproszenie na Komisję odbywa się w zależności od częstotliwości posiedzeń Komisji.
Aja

Napisano: 01 wrz 2015, 12:26

Piszę ponownie. Do dnia dzisiejszego nie zostały podjęte działania GKRPA. Osoba nadużywająca przez te 1,5 miesiąca bardzo się dodatkowo stoczyła. Dodam, że est to mała gmina. Gdzie członek rodziny ma zgłosić zażalenie ? Czy składa się do Sądu Rodzinnego skargę na opieszałość komisji ? Czy są inne narzędzia, z których w takich sytuacjach się korzysta ?
innka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x