Wita,
mam pytanie w miesiącu marcu 2026 r. wypłaciliśmy obywatelowi Ukrainy ŚP w kwocie 437 zł, w tym samym miesiącu opłaciliśmy składkę zdrowotną w kwocie 304,74 zł z Funduszu Pomocy, ŚP za okres od 05.03.2026 do 31.03.2026 było wypłacone w kwietniu. Czy z Funduszu Pomocy powinnam opłacić składkę zdrowotną w kwocie 39,33 zł, a resztę z budżetu państwa?
