Witam, Proszę o pomoc...
Niepełnoletnia dziewczyna Ukrainka urodziła dziecko, w sierpniu kończy 18 lat. Chce pobierać rodzicielski i becik. Ojciec dziecka Gruzin, mieszkający razem z nią na terytorium naszej gminy, pracujący u Polaków. Obydwoję maja kartę pobytu czasowego. Proszę o podpowiedz od czego mam zacząć? Jest to dla mnie nowość... Dziękuje
