19.10.2017 wydaliśmy decyzję żądającą zwrotu nienależnie pobranego zasiłku rodzinnego, następnie wystawiono upomnienie a 08.02.2018r. tytuł wykonawczy. W kwietniu 2025 otrzymaliśmy z Urzedu Skarbowego postanowieni w sprawie umoorzenia postępowania egzekucyjnego.
W sygnity tytuł wykonawczy został zakończony. Co dalej ze sprawą???
