Proszę o pomoc.
W dniu 30.04.2026 otrzymaliśmy postanowienie wojewody o okresie koordynacji od 01.09.2023 r. do 31.10.2026. Strona pobiera świadczenie pielęgnacyjne. Wszczęte zostało postępowanie co do uchylenia. Pracuje nad decyzją uchylającą. Czy w sentencji decyzji wskazać datę uchylenia od 01.09.2023 r? (w przypadku decyzji bez koordynacji należało by wskazać datę 01.05.2026 ? Do tej pory w sentencji nie wskazywaliśmy daty uchylenia).
Czy dobrze rozumiem, że jeżeli decyzję wydam z dniem dzisiejszym, strona odbierze ją jutro, to w dniu 26.05 mogę wypłacić świadczenie? Czy koniecznie zastosować art. 108 kpa? Stronie mimo wszystko zależy na wypłacie jeszcze w tym miesiącu...
