Udostępnienie danych do SIO.Podajecie? - Stypendia

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
przeliczenie dochodów Skład rodziny od kiedy wliczać członka rodziny pismo z kuratorium o wkładach własnych Stypendia szkolne, zmiana kryterium dochodowego Wzór decyzji Wypłata zasiłku szkolnego

Napisano: 15 sty 2015, 13:58

Witajcie, mam wątpliwość czy dane o które poproszono mnie do SIO powinny być udostępnione - rodzice stypendystów wyrażali zgodę tylko na przetwarzanie danych osobowych tylko dla potrzeb stypendium szkolnego. Czy ktoś miał już taki problem albo wątpliwości?nie wiem co robić
Kasia11

Napisano: 15 sty 2015, 14:45

o jakie dane Ciebie poproszono?
jeśli tylko o liczbę uczniów korzystających ze stypendium z podziałem na typy szkół,to nie masz się czego bać
innych danych do SIO nie potrzeba
xyz@

Napisano: 15 sty 2015, 20:05

mam podać imię nazwisko , szkoła, nr PESEL - podobno to jakaś nowość w SIO która dopiero weszła!
Liczbe uczniów z podziałem na typy szkół podaje dwa razy do roku do SIO.
Kasia11

Napisano: 16 sty 2015, 10:17

póki co do mnie z takim wnioskiem nikt nie wystąpił
z mojego wywiadu wynika,że szkoły rzeczywiście przy każdym uczniu mają zakładkę nt. pomocy materialnej i jest ona bardzo podobna do tej,która jest w starym SIO min. stypendium Rady Ministrów, za szczególne osiągnięcia sportowe itd. ale nic na temat stypendium szkolnego nie ma,wiec takie dane nie powinny być im potrzebne
mogę się oczywiście mylić,a ta rubryka ze stypendiami szkolnymi może jest jeszcze przez moje szkoły nieodkryta
xyz@

Napisano: 16 sty 2015, 10:56

widziałam jak dziewczyna wprowadzała do sio informacje :,,Rejestracja ucznia": imie , nazwisko i nr pesel, nei mozna wpisać samych zer - bo nie przyjmuje SIO,potem odznaczała że uczeń pobrał stypednium szkolne ( do wyboru było jeszcze zasiłek szkolny , i 2 inne programy rzadowe),powiedziała mi również że te dane wprowadza sie do SIO w ciągu 7 dni od dnia wydania decyzji stypendialnej czy zasiłkowej.
Kasia11

Napisano: 22 sty 2015, 9:26

Kasia już wiem o co chodzi
myślałam,że to szkoły będą występowały z wnioskiem o udostępnienie takich danych
a to osoba, która prowadzi SIO musi wprowadzić takich uczniów
u mnie kłopotu nie ma,bo zajmuję się i stypendiami i SIO
xyz@

Napisano: 22 sty 2015, 9:28

a tu jeszcze na temat zgody na przetwarzanie danych

http://www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/ ... ego/print/
xyz@

Napisano: 30 sty 2015, 12:39

Dziękuje Ci ślicznie, pozdrawiam :)
Kasia11

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU