umowa o prace - Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze, Ośrodki Adopcyjno-Opiekuńcze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
socjoterapia Opieka prawna nad małoletnią wychowanką w ciąży Zwolnienie dziecka z placówki opiekuńczo- wychowawczej urlopowanie wszystkich wychowanków z placówki... Alimenty ponowne umieszczenie w POW odpłatność za pobyt pensjonariusza w ZOL

Napisano: 15 gru 2011, 9:38

pracuje w placówce opiekuńczo - wychowawczej od stycznia mamy przekształcić się w placówki socjoterapeutyczne dwie a całością ma zarządzać centrum, a co z naszymi umowami czy tylko zmieni się nazwa na zasadzie aneksu czy ? bo jeszcze miesiąc temu mieliśmy dostać zwolnienia
~Nowa


Napisano: 28 gru 2011, 16:55

A skąd weźmiecie dzieci do tych placówek.Sądy już nie będą kierować do MOS nieletnich, tylko rodzice i opiekunowie prawni. Chyba, że będziecie robić sobie dobrą reklamę.
~Piotr

Napisano: 28 gru 2011, 22:41

Ja też cienko widzę przyszłość mosów
~casus

Napisano: 29 gru 2011, 0:21

A ja myślę że mosiki mają przyszłość i to dobrą - szczególnie jak mają koło siebie jakąś dobrą zawodówkę i nastawią się na tłumaczenie rodzicom że szkoła z internatem to dla ich rozbrykanych pociech szansa na prawidłowy rozwój.
~ale jaja

Napisano: 29 gru 2011, 1:17

Internaty są tańsze a też czekają na mieszkańców, poza tym jeszcze dziecko będzie musiało zaakceptować umieszczenie w mosie, w co osobiście wątpię.
Niewielu jest młodych zdemoralizowanych chcących się naprawić (bo czemu niby nie mieli by tego dokonać za darmo i we własnym domu rodzinnym?)

~casus

Napisano: 31 gru 2011, 19:14

Placówka socjoterapetuyczna to nie MOS. To zwykła placówka o-w specjalizująca się w socjoterapii. Jeżeli zmianie ulega struktura to ulec zmianie powinny także umowy. Może to się odbyć na zasadzie porozumienia zmianiającego warunki pracy i płacy.
~Marcin


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x