Urlop wychowawczy-jaki załącznik - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
fundusz a spokrewniona rodzina zastętcza Art.209 a obcokrajowiec bez adresu cofniecie zatrzymania prawa jazdy Zwrot z US części kwoty tytułu wykonawczego Zgłoszenie do BIG KRZ - wniosek o założenie konta podmiotu i co dalej?

Napisano: 17 maja 2024, 10:47

Pan składa na FA, ma zasądzone alimenty od byłej partnerki. Obecnie w składzie rodziny pan, jego obecna żona, wspólne dziecko i dziecko z poprzedniego związku. Pani przebywa obecnie na urlopie wychowawczym, jaki załącznik należy dołączyć do wniosku , żeby potwierdzić urlop wychowawczy? Nie mogę znaleźć takiego wzoru.
sylwia58
Referent
Posty: 249
Od: 07 mar 2018, 15:27
Zajmuję się: świadczenia rodzinne

Napisano: 17 maja 2024, 11:14

Żądałabym zaświadczenia jeśli nie ma nic na temat wychowawczego w ŚR

Rozporządzenie mówi: - dokument, w tym oświadczenie, określający datę utraty dochodu oraz wysokość i rodzaj utraconego dochodu.
Oświadczenia możemy weryfikować, kontrola u nas nie doczepiła się kopii oświadczenia z ŚR, ale pytała czy weryfikujemy z pracodawcami i pokazywaliśmy takie weryfikacje.

Jeśli złoży oświadczenie (o podobnej treści co do ŚR - kto udzielił, na jakie dziecko, w jakim okresie od do), weryfikowałabym go u pracodawcy jednorazowo, w kolejnym okresie świadczeniowym wystarczyłoby mi zwykłe oświadczenie, że nadal przebywa na urlopie wychowawczym udzielonym do...
ol@bog@
Referent
Posty: 301
Od: 15 maja 2024, 9:43
Zajmuję się: ŚR FA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x