usytuowanie punktów sprzedaży i podawania napojow alkoholowych - Uzależnienia, Bezdomność

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
świetlice środowiskowe w 2015 r.? Zachowaj trzeźwy Umysł Szkolenie- kontrola przedsiębiorców sprzedających alkohol przez GKRPA organizacja koloni programem terapeutycznym leczenie z.stały-alkohol

Napisano: 02 wrz 2013, 16:10

Dzien dobry, musze zmienic uchwale w sprawie usytuowania miejsc sprzedazy i podawania napojwo alkooholowych na terenie gminy. Bylam ostatnio na szkoleniu, gdzie pani prowadzaca napomknela,ze gmina nie musi okreslac odleglosci w jakiej wolno sprzedawac i podawac napoje alkoholowe., poniewaz ustawa reguluje gdzie wolno to robic a gdzie nie i tylko \"naszą\" sprawą (czyt. gminy) jest to, czy te zakazy jakos zaostrzymy czy tez nie bedziemy ponad ustawę niczego uchwalać. Czesto bowiem te metry (100, czy 50) plątają rece nowym przedsiębiorcom ale tez i przedsięwzięciom gminnym (typu dożynki na placu przy kosciele).
Jak jest w Waszych gminach?
Proszę o informacje.
~zyta1977


Napisano: 02 wrz 2013, 16:31

my mamy zapis, że punkty położone w bezpośrednim sąsiedztwie szkół, miejsc kultu religijnego muszą mieć pisemną \"zgodę\" np. proboszcza że nie ma przeciwwskazań do sprzedaży napojów alkoholowych.
~aga


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x