Pomocy Pani chce aby utracić jej dochód z chorobowego i macierzyńskiego po utracie zatrudnienia.Pani ma trzy źródła dochodu : działalność i dwie umowy o pracę.Urodziła dziecko 13-02-2013 r.i korzystała z zasiłku chorobowego i macierzyńskiego.Jedną pracę straciła 31-05-2014 r.Utraciłam jej dochód z pracy, a czy powinnam jej utracić jeszcze dochód z wypłacany przez ZUS z oddzielnego Pitu Art 23 pkt h( pracę straciła dopiero 31-05-2014 r.), gdzie jest sumowany z dwóch zakładów ( jak rozdzielić)?
My nie utracamy ale mieliśmy kilka przypadków, że osoba się odwołała i SKO uchylało nasze decyzje (odmowy z przekroczenia kryterium) bo stwierdzali że słowo "po utracie zatrudnienia" jest rozszerzeniem utraty dochodu. Piszą że trzeba utracić cały dochód z czasu trwania umowy o prace.
utracasz .. jak podzielić ? może proporcjonalnie do dochodów ?
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta „Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes