tytuł prawny do lokalu

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 08 sty 2014, 11:57

na wniosku zarządca domu potwierdza tytuł prawny do lokalu, czy to wystarczy do ustalenia tego tytułu czy powinnam prosić o np. umowę najmu, lub akt własności?
~KK

Napisano: 08 sty 2014, 11:59

ja proszę o papier :) choćby dlatego, że w decyzji mogę sie powołać na nr umowy czy nr aktu notarialnego. A poza tym to ludzie czesto sami sobie zaznaczaja te \"kwadraciki\"
~kunia

Napisano: 08 sty 2014, 12:07

też mi się tak kojarzy... ale jak poprosiłam dzisiaj panią o akt własności to tak mi się oberwało, że żyć się nie chce.. a to przez niedopatrzenie koleżanki, która była przede mną.. szkoda gadać
~KK

Napisano: 08 sty 2014, 12:38

Ta pani widać nerwowa, jednak miała troszkę racji. Ustawa nie daje dobrych podstaw żądania dowodu własności przy dodatku. Zarządca ma zdecydowanie większe prawa w tym zakresie i on potwierdza na naszym wniosku. Nota bene potwierdza oświadczenie wnioskodawcy. Nam wypada przyjąć jak jest, chyba że mamy jakieś niejasności, a takie bywają (np. brak zakreślenia kwadracika na formularzu).
~jh

Napisano: 08 sty 2014, 14:30

KK ...... i masz nauczkę nadgorliwość gorsza od faszyzmu ..... po co węszyć i papiery zbierać jak dane potwierdza zarządca . twoja wcześniejsza koleżanka miała racje . ;)
~małe ww

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]