dochód na działalność

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 06 wrz 2016, 12:08

czy jednorazowy dochód uzyskany na rozpoczęcie działalności gosp. liczony jest jako dochód do dodatku mieszkaniowego?
Ewcia...
Stażysta
Posty: 188
Od: 06 maja 2014, 9:52
Zajmuję się:


Napisano: 06 wrz 2016, 12:31

Nie wlicza się.Otrzymane z Funduszu Pracy środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej są przyznane na podstawie umowy ściśle określającej sposób i warunki ich wydatkowania i nie jest możliwe przeznaczenie ich na inny cel,w tym na pokrycie należności za lokal mieszkalny.Oznacza to,że że środki te nie stanowią przychodu w rozumieniu art.3 ust.3 DM . Stanowisko WSA w Warszawie w wyr.z 30.07.2007r. : Pomoc de minimis nie jest przychodem (dochodem),który może być przeznaczony na pokrycie bieżących należności za lokal mieszkalny ".
Chmiel


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]