czy zarządca powinien otrzymać decyzję ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 01 lut 2018, 10:52

Witam
jak w temacie pytanie?
art. 7. ust. 7 naszej ustawy jasno mówi, że powinien.
Natomiast w ulotkach na szkolenie jest informacja że w żadnym wypadku zarządca nie ma prawa otrzymywać decyzji :shock: :shock: :shock:
przypadek?
wg stanu prawnego na dzień 01.02.2018 nic w naszej ustawie się nie zmieniło więc WTF? się pytam? :o :shock:
brodafix
Referent
Posty: 223
Od: 26 lip 2016, 8:34


Napisano: 01 lut 2018, 21:23

Ciekawe skąd i po co taka teza, dobrze byłoby wysłuchać autora. Do czasu przekonującego wyjaśnienia jestem za wysyłaniem decyzji do zarządcy.
PCW
Inspektor
Posty: 2895
Od: 14 kwie 2014, 7:31

Napisano: 02 lut 2018, 0:45

A jest jakiś przepis odwołujący art. 7 ust 7 ustawy o DM?
Maxima
Podinspektor
Posty: 1225
Od: 14 kwie 2017, 9:34

Napisano: 02 lut 2018, 11:39

Cóż, w naszym kraju biurokracja rozrasta się jako ten rak. Jedną z jego manifestacji jest ustawa o ochronie danych osobowych. Powiedzcie mi, czy dwadzieścia parę lat temu w takich instytucjach jak nasze, dane osobowe były gorzej chronione? Nie były. Były dobrze chronione a zdrowy rozsądek służył pomocą pracownikom tam, gdzie nie było przepisów. Dziś wszystko musi być uregulowane, opisane, pokomplikowane... i na kanwie tego - w powyższym przypadku - ktoś uważa, że zarządca nie może otrzymywać decyzji... Cóż, może i nie powinien mieć wglądu w dochody osób ubiegających się o dodatek mieszkaniowy, problem w tym, że ustawa o dodatkach nie zabrania tego, co być może zabrania ustawa o ochronie danych osobowych. A my... nie będziemy "robić dodatków" na podstawie ustawie o ochronie danych osobowych. :)
Krwawa
Podinspektor
Posty: 1153
Od: 09 kwie 2014, 14:46


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron