koszty Karta Dużej Rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 22 paź 2015, 8:32

Dzień dobry, proszę o odpowiedź czy kwota określona w ustawie o KDR art. 29 pkt 4 i 5 to jest brutto z pochodnymi; czy to jest brutto wypłacane dla pracownika bez pochodnych?
~gosiab


Napisano: 22 paź 2015, 10:17

jak już co to brutto, ale ja mam to na § 4210 w zakupy wrzucone
ewaaa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]