czy konferencja to szkolenie ??

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 lip 2016, 14:10

Jeśli pracownik wyjechał na konferencję czy koszty z tym związane traktować jak szkolenie czyli paragraf 4700??
wilczesia


Napisano: 13 lip 2016, 14:16

konferencja, to nie szkolenie
ewaaa123

Napisano: 13 lip 2016, 14:25

też tak myślałam, ale zainteresowani próbują mi udowodnić , że to również szkolenie.
Dziękuje .
wilczesia

Napisano: 14 lip 2016, 9:37

konferencja - § 4300
szkolenie - § 4700 na 100% tak jest
renia 50

Napisano: 14 lip 2016, 14:13

A u mnie na fakturze jest w treści"konferencja szkoleniowa" i co w takim przypadku?
ewal

Napisano: 15 lip 2016, 11:54

renia 50 pisze:konferencja - § 4300
szkolenie - § 4700 na 100% tak jest

a jakiś przepis na to czy to twoje widzimisię
alka1234


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]