odpłatność za usługi opiekuńcze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 sty 2017, 12:59

Czy odpłatność za usługi opiekuńcze są zwolnione z VAT czy nie podlegają VAT?
mat1234


Napisano: 20 sty 2017, 13:42

usługi opiekuńcze na podstawie art. 43 ust.1 pkt.22 ustawy o vat są zwolnione z podatku
Asik05

Napisano: 20 sty 2017, 13:49

A czy konieczna jest ewidencja wpłat za usługi opiekuńcze za pomocą kasy fiskalnej?
ala12


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]