wpłata podopiecznego za schronisko

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 29 maja 2018, 10:48

Podopieczny wpłacił na konto OPS za pobyt w schronisku zgodnie z decyzją i uchwałą Rady Gminy. Czy przyjąć wpłatę na dochody i oddać do gminy? Co z Vat-em?
78nowa
Praktykant
Posty: 5
Od: 15 lip 2016, 8:54


Napisano: 04 cze 2018, 12:36

Ja przyjmowałam na dochody
Iza73
Stażysta
Posty: 69
Od: 14 mar 2017, 8:40

Napisano: 26 paź 2018, 10:24

a jaki paragraf na dochodach?
gumi
Podinspektor
Posty: 1718
Od: 17 mar 2015, 8:57

Napisano: 26 paź 2018, 13:13

Ja księguję § 083
Bea7
Praktykant
Posty: 18
Od: 15 gru 2014, 11:22


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]