Zastępstwo Głównej Księgowej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 maja 2019, 14:45

Nie będzie Głównej Księgowej przez 1 miesiąc. Czy wdrożony przez księgową pracownik administracyjny może za nią księgować itp.?
Alka
Stażysta
Posty: 84
Od: 13 sty 2016, 21:05


Napisano: 09 maja 2019, 15:17

Z tego co ja wiem, to musi być główny księgowy na zastępstwo. Jeżeli ta osoba spełnia wymagania wg art. 54 ustawy o fin.publ. to moim zdaniem może.
mania0m0
Stażysta
Posty: 182
Od: 30 maja 2018, 15:03


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]