pomoc w opłaceniu raty za prąd

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 maja 2014, 8:31

Witam!
Mam problem z klientką. Chce żeby pomóc jej w opłacie raty za prąd. Byłam na wywiadzie, i okazało się, że klientka ma do zapłacenie ratę za maj. Posiada 3 różne rachunki z TAURONa na miesiąc maj. W pierwszym są to kwoty bardzo niskie za wszystkie miesiące. Nastepnie w maju dostała następna fakturę za miesiąc maj i jest tam kwota ok 100zł (faktura z maja). W maju otrzymała następną fakturę za maj i jest tam kwota ok 400zł. Co mam teraz zrobić, przecież nie zapłacimy rachunku za 400zł!!!!!!!!!!!.
~~lutka


Napisano: 19 maja 2014, 8:35

Daj jej taki zasiłek , na jaki stać w tej chwili wasz ops.Ja nieraz płaciłam większe rachunki ale w uzasadnionych przypadkach.
abc

Napisano: 19 maja 2014, 8:46

Dzięki za radę, ale mam jeszcze jedną wątpliwość. Czy te dodatkowe kwoty nawet jeśli są one niedopłatami to czy nie powinny być zawarte w nowej książeczce jako niedopłata? Podejrzewam że klientka zmieniała sposób płatności rachunków i z tad te kwoty.
~~lutka

Napisano: 19 maja 2014, 9:30

nie zastanawiałam się nad tym - strona ma problem a jej problemem jest kwota 400 zł i to jest jej najpilniejsza potrzeba- a skąd się wzięła to nie istotne
abc


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron