Zamów newsletter Informatora Obywatelskiego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 sie 2014, 0:13

Redakcja serwisu Informator Obywatelski - zaprasza do korzystania z nowej usługi portalu ngo.pl

Zamów newsletter obywatelskieinfo.ngo.pl – w każdy czwartek dostaniesz na swoją skrzynkę pocztową najświeższe wiadomości oraz aktualności prawne związane z ważnymi problemami społecznymi i uprawnieniami socjalnymi.

Zachęcamy do zamawiania bezpłatnego newslettera z aktualnościami prawnymi, artykułami o ważnych problemach społecznych, bieżącymi wiadomościami związanymi z działalnością organizacji pomocowych, zajmujących się pomocą społeczną, poradnictwem obywatelskim.

Newsletter można zamówić tutaj: http://obywatelskieinfo.ngo.pl/x/977799
W newsletterze znajdziesz tytuły wiadomości, ich skróty oraz linki do pełnej treści w obywatelskieinfo.ngo.pl.

Newsletter jest częścią serwisu http://www.obywatelskieinfo.ngo.pl prowadzonego w portalu organizacji pozarządowych ngo.pl. Serwis prowadzi Związek Biur Porad Obywatelskich przy wsparciu lokalnych Biur Porad Obywatelskich, mających wieloletnie doświadczenie w zakresie poradnictwa obywatelskiego. Znajdziesz w nim informacje prawne o sprawach mieszkaniowych, rodzinnych, zadłużeniach, zatrudnieniu, emeryturach, prawie spadkowym, pomocy społecznej. Każdy może też uzyskać bezpłatną, anonimową poradę doradcy z biura porad obywatelskich w sprawach poruszanych w serwisie.

Serdecznie zapraszamy!
redakcja Informatora Obywatelskiego
angoc


Napisano: 05 sie 2014, 22:04

Ciekawa baza wzorów pism!

W tym miejscu znajdziesz wzory pism: umów, wypowiedzeń, oświadczeń, skarg, pozwów itd. http://obywatelskieinfo.ngo.pl/x/946344
Poniższe wzory zostały sporządzone z uwzględnieniem stanu prawnego obowiązującego w dacie ich sporządzenia. Treść wzorów została ściśle dostosowana do przyjętego przez Autora stanu faktycznego (przykładowa sytuacja). Oznacza to, że nie można ich traktować jako obowiązujących we wszelkich przypadkach, lecz wyłącznie jako pomoc w samodzielnym sporządzeniu pisma (umowy) w oparciu o obowiązujące w danym zakresie przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
Andrzej


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]