ponowne rozpatrzenie po odwołaniu do SKO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 sie 2014, 12:42

odmowa zasiłku celowego w czerwcu 2014r., odmowa do SKO, uchylenie decyzji do ponownego rozpatrzenia, chcemy wydac ponowną decyzje odmowną tylko na jaki dzień ustalic stan faktyczny... na dzień wydawania poprzedniej decyzji (wywiadu) czy stan aktualny na sierpien 2014r.?
aja


Napisano: 13 sie 2014, 13:41

SKO w uzasadnieniu decyzji z pewnością napisało z jakich przyczyn decyzję uchyliło o przekazało do ponownego rozpatrzenia. Powinniście odnieść się do wskazówek SKO. Być może należy zebrać brakujący materiał dowodowy lub dokładniej decyzję uzasadnić. Stan faktyczny bierzesz z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku.
Ja sporządzam wywiad kontrolny, w którym Strona pisze czy podtrzymuje oczekiwania zgłoszone we wcześniejszym wniosku i odnotowuję jakie dodatkowe dokumenty przedkłada.
Percia

Napisano: 13 sie 2014, 17:57

Tak SKO wskazało o co uzupełnić materiał dowodowy, ale wskazało np., że należy ustalić czy leki o które klient wnioskował zostały wykupione a jeśli nie to dlaczego... i tu pytanie wykupione na dzień wywiadu przed wydaniem decyzji, od której strona się odwołała czy na dzień już po uchyleniu decyzji przez SKO i wydawaniu ponownej
aja


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]