informacje o podopiecznym

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 18 lut 2015, 9:05

Czy u was też tak jest, że przychodzi przewodniczący rady gminy i chce informacje na temat podopiecznego, chyba nie możemy takich informacji przekazywać, rozumiem jak takie informacje chciałby burmistrz bo to przełożony dyrektorki, ale tak to chyba nie, jakie macie doświadczenia w temacie i co o tym myślicie?
JoannaP


Napisano: 18 lut 2015, 12:32

A w jakim celu on chce te informacje??Po kiego groma? Moim zdaniem nawet burmistrz nie ma takiego prawa. Obowiązuje ustawa o ochronie i dziękuje.
megida

Napisano: 18 lut 2015, 19:52

namawia do popełnienia przestępstwa, powinien być pociągnięty do odpowiedzialności bo takie namawianie to też przestępstwo i skończyłoby się jego przewodniczenie, takiego mądrali
...

Napisano: 19 lut 2015, 9:36

Oficjalnie możesz udzielić informacji tylko w odpowiedzi na wniosek o dane osobowe, w którym wskazane jest po co mu te dane. Jak się jednak coś sypnie , to klient może cię oddać do sądu za ujawnienie jego danych osobowych i danych wrażliwych. O tym powinien wiedzieć ten urzędnik, który wypytuje o klientów. Zawsze możesz też odpowiedzieć, że sprawdzisz czy możesz mu te dane podać u GIDO. Dla swojego bezpieczeństwa.
prac soc

Napisano: 19 lut 2015, 22:06

precz z takimi skur... wielami z gmin, co to tylko poniżać innych potrafią a sami po zawodówkach i się wywyższają a innych za nic mają
...


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]