zasiłek stały a marnotrawienie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 26 lut 2015, 14:09

Czy można zamiast wypłacać zasiłek stały czy okresówkę przyznać bony na zakup w sklepie żywności jako stały czy okresówka. Jak to potem rozliczać?
Chodzi mi o te osoby które mogą wydać zasilek na alkohol.
dana1


Napisano: 26 lut 2015, 23:32

koleżanko
daj spokój myślisz, że świat zbawisz ograniczając pomoc na rzeczową to klient i tak artykuły spożywcze spienięży, a niech się zapije będziesz
miała o jeden problem mniej.....
adonis

Napisano: 27 lut 2015, 8:51

Można tak zrobić, podpisz kontrakt socjalny z klientem w którym on zawrze utrzymanie abstynencji, współpracę z pracownikiem socjalnym i że wspólnie przekażecie środki pienięzne do sklepu wybranego przez niego i napisz w jakim czasie będą realizowane te ustalenia czyli że na czas trwania świadczenia. Jednak prawdą jest że klient sprzeda za grosze te produkty i tak się napije ale Ty będziesz miała czyste sumienie że zrobiłaś co mogłaś dla tego człowieka.
Pozdrawiamy!
ops 2015

Napisano: 27 lut 2015, 22:34

tak racja kolejne mądre narzędzie, które nam decydenci stworzyli tylko osoby borykające się z problemem alkoholowym to trywialnie mówiąc osoby chore psychicznie więc jak zawrzeć kontrakt socjalny i na jakiej podstawie to grupa uprzywilejowana korzystająca z chorego systemu pomocy społecznej....!
adonis


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]