Pomoc dla Zofii

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: heiland

Napisano: 26 mar 2015, 23:21

Koncert charytatywny dla ratowania zdrowia i życia Kierownik GOPS w Bliżynie. W trakcie tego koncertu zbierane będą pieniądze na leki dla jednej z Nas - pracownika systemu pomocy i integracji społecznej w Polsce. Uczestnikami koncertu w bliżyńskim Zameczku będzie tylko część grupy zawodowej pracowników pomocy społecznej w Polsce – ufam, że liczna. Pomóc w tej sprawie można również darowizną wpłaconą na konto Fundacji Gwiazda Nadziei – wpisując w rubryce „inne informacje”: dla Zofii Nowak-Walachnia. W każdej gminie, mieście są placówki pomocy społecznej, a w nich pracownicy, którzy mogą włączyć się w ogólnopolską akcję pomocy ratującej zdrowie i życie „jednej z Nas”. Wystarczy zrobić zbiórkę pieniędzy w swoim miejscu pracy i przesłać je na wskazane konto.

Pomoc dla Zofii
http://wpis.irss.pl/pomoc-dla-zofii/

Jedna z nas potrzebuje pomocy !
http://ops.pl/2015/01/jedna-z-nas-potrzebuje-pomocy/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Andrzej


Napisano: 28 mar 2015, 0:15

FB Profil "Jednej z Nas", która teraz potrzebuje pomocy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008968577258
Andrzej

Napisano: 29 mar 2015, 20:44

Koncert charytatywny, zorganizowany 28 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Bliżynie. W trakcie koncertu zbierano pieniądze na leki dla Zofii Nowak-Walachnia , która jest Kierownikiem GOPS w Bliżynie.

http://www.blizyn.pl/aktualnosci-blizyn ... -chce-spac
Andrzej

Napisano: 29 mar 2015, 23:11

Informacji, która dotarła do Redakcji OPS.pl

Na koncert przybyło około 60 osób, w tym m.in. Wójt Gminy Bliżyn z rodziną, przewodniczący Rady Gminy, zastępca przewodniczącego, kilku radnych, pracownicy GOPS, grupa osób z Urzędu Gminy, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Koło w Bliżynie, grupa mieszkańcy gminy i okolic oraz znajomi Pani Zofii.

Zebrane zostało 2 600,00 zł, w tym 860,00 za zlicytowane obrazy.
Andrzej

Napisano: 30 mar 2015, 6:16

"Ja nie chcę spać" - charytatywny koncert dla Zosi
http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/ak ... -zosi.html

Koncert dla Zofii Nowak-Walachnia
http://ops.pl/2015/03/koncert-dla-zofii ... walachnia/
Andrzej

Napisano: 30 mar 2015, 18:16

Bliżyn pomógł Kierownik GOPS, jednak nadal potrzebna jest pomoc. Konieczną do zebrania jest kwota ok. 300 tys. złotych – jest to koszt terapii lekami nowej generacji, które nie są finansowane przez NFZ. Pomóc można m.in. wpłacając darowiznę na podany numer konta lub przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji "Gwiazda Nadziei" z dopiskiem: dla Zofii Nowak – Walachnia

Gminny Ośrodek Kultury w Bliżynie zorganizował koncert charytatywny, w trakcie którego zbierano pieniądze na terapię lekami nowej generacji dla bardzo ważnej dla bliżyńskiej społeczności lokalnej osoby, jaką jest od wielu lat, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w tej miejscowości. (Na fotce pierwsza z prawej Nasza Gwiazda)

http://ops.pl/2015/03/koncert-dla-zofii ... walachnia/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Andrzej

Napisano: 30 mar 2015, 20:00

Nie znam obecnej, dokładnej liczby pracowników pomocy społecznej w Polsce. Ilu nas jest? 20-30 tysięcy osób, czy więcej? Jeśli 30 tyś osób wpłaci 10 zł, to Zosia Nowak-Walachnia wyzdrowieje! (czytaj: będzie żyła)

http://www.gwiazdanadziei.pl/pomoc_zofi ... _walachnia

FB Profil "Jednej z Nas", która teraz potrzebuje pomocy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008968577258
Andrzej

Napisano: 30 mar 2015, 20:38

W każdym Ośrodku Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Powiatowym Centrum Pomocy Społecznej oraz w każdej innej placówce pomocy i integracji społecznej można zorganizować zbiórkę pieniędzy i przesłać je na wskazane konto. Może powinna zostać ogłoszona ogólnopolska akcja pomocy dla Zofii z GOPS w Bliżynie? Kto powinien taką ogólnopolską akcje ogłosić? Powszechnie przecież wiadomo, że ta akcja już trwa....!
pracownik_socjalny

Napisano: 30 mar 2015, 21:14

Pobudka wstać! Jedna z nas potrzebuje pomocy, a w necie o tym cicho?!...nieliczne tylko artykuły na ten temat w necie i nieliczne wpisy w portalach społecznościowych...i w tym wątku na forum.....DLACZEGO!?
empatia

Napisano: 31 mar 2015, 13:19

Bo codziennie tysiące ludzi na coś choruje i ulega wypadkom. Takie jest życie. Nie mogą o wszystkich pisać.
Media interesują sie sprawą wtedy kiedy zawodzi system, dochodzi do zaniedbań, łamania prawa. Szukają afer a nie cierpiących.
Ares


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]