VIII Ogólnopolska Konferencja „Ostrożnie – dziecko!..."

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 maja 2015, 12:31

Fundacja Dzieci Niczyje, Prezydent m.st. Warszawy oraz Zakład Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapraszają na VIII Ogólnopolską Konferencję „Ostrożnie – dziecko! Profilaktyka krzywdzenia małych dzieci”, która odbędzie się 18 czerwca 2015 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przy ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie.

Konferencja poświęcona będzie problematyce zapobiegania przemocy i zaniedbaniu małych dzieci, w tym diagnozie zaburzeń rozwoju dziecka. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach wykładowych i warsztatowych, prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów.

Adresaci: profesjonaliści mający kontakt z rodzinami z małymi dziećmi (do 6. roku życia) m.in. lekarze, położne, pielęgniarki, pracownicy żłobków i przedszkoli, pracownicy socjalni, psychologowie, asystenci rodzin oraz przedstawiciele władz centralnych, regionalnych i lokalnych odpowiedzialnych za politykę społeczną.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy przewidują, że w konferencji weźmie udział blisko 400 profesjonalistów z całej Polski. Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane będą do 8 czerwca 2015 r., poprzez rejestrację na stronie: http://www.edukacja.fdn.pl/konferencje/ ... ko2015.php

Konferencja organizowana jest w ramach programu
„Dobry Rodzic – Dobry Start” Fundacji Dzieci Niczyje.
Andrzej


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron