zasiłek stały

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 16 cze 2015, 8:09

Witam.
Bardzo proszę o pomoc. Sprawa pilna. Klientka posiada w naszym ośrodku zasiłek stały. Pracownik socjalny powziął informacje o zatrudnieniu męża klientki od miesiąca kwietnia (więc wywiad kontrolny w maju). W dniu 4 maja ( pod nieobecność pracownika socjalnego, który w tym czasie był na zwolnieniu lekarskim) przychodzi do ośrodka zaświadczenie o wynagrodzeniu męża za miesiąc kwiecień. Pracownik socjalny, który zastępował nie przeprowadził wywiadu w odpowiednim czasie. Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego odpowiedzialny za powyższy teren pracownik socjalny w dn,20.05.2015r. przeprowadził wywiad na którym pozyskał informację o podjęciu od kwietnia również zatrudnienia przez syna klientki. Po powrocie do zakładu wystąpiłam do zakładu pracy o zaświadczenie o wynagrodzeniu syna klientki, na które czekam do dnia dzisiejszego. Kierownik nie chce podpisać wszczęcia postępowania. Jak wybrnąć z tej sytuacji nie wkopując koleżanki, która nie przeprowadziła wywiadu w odpowiednim czasie? Pomóżcie...
sps 1


Napisano: 16 cze 2015, 11:56

zmieniam zasiłek stały od maja2015r. ale pod uwagę biore tez datę od kiedy podjął zatrudnienie i na jaki okres. Proszę tez o zaświadczenia męża o dochodzie za maj 215r ., czekam na zaświadczenie o zarobkach syna za kwiecień i maj. Wysyłam pismo wszczęcia postępowania, gdzie zaznaczam podjętą informacje o ich zatrudnieniu - co stoi na przeszkodzie że kierownik nie chce podpisać tego pisma???
Spokojnie czekam na zaświadczenia - następnie przeliczam dochody, ustalam ewentualnie kwoty zwrotu nienależnie pobranego zasiłku.
YYYYYY


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]