Papierek bez wartości

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 cze 2015, 16:25

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,tit ... &_ticrsn=3
"WP.PL Strona główna serwisu 15°

akt. 19.06.2015, 11:50
Zgłosił, że koleżanka ściąga. "Lincz" towarzyski na SGH
W warszawskiej Szkole Głównej Handlowej ruszyła akcja "Nie ściągaj, bo to wstyd!". To efekt incydentu, który miał miejsce w ubiegłym tygodniu. Jeden ze studentów podczas egzaminu publicznie zwrócił uwagę, że jego koleżanka ściąga z telefonu. Dziewczyna dostała ocenę niedostateczną, a Kamil, bo tak ma na imię uczciwy (i odważny) student, został ofiarą ostrej nagonki na portalu społecznościowym.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu podczas pisemnego egzaminu z języka niemieckiego. Kamil zgłosił prowadzącemu, że jego koleżanka ściąga i zażądał, żeby została ukarana. Studentka przyznała się i dostała dwóję. To jednak nie koniec. Kamil został zlinczowany na Facebooku. Wyzwano go od konfidentów i frajerów. Chłopak stał się bohaterem memów. Ktoś rzucił pomysł, by rozwiesić na uczelni jego zdjęcia z ostrzeżeniem przed kapusiem.

W obliczu towarzyskiego linczu za Kamilem wstawiły się władze uczelni oraz członkowie samorządu studentów. To oni wpadli na pomysł akcji: "Nie ściągaj. Bo to wstyd!". SGH chce pokazać, że kształci profesjonalistów, którzy swoją wiedzę zdobyli w uczciwy sposób, i zaprasza do przyłączenia się do inicjatywy inne uczelnie i szkoły.

Cenimy uczciwość w życiu, pracy i w działalności akademickiej. Kształcimy profesjonalist�w, a naszym priorytetem jest...
Posted by Warsaw School of Economics (SGH) on 18 czerwca 2015"

..............................................................
BARDZO CENNA INICJATYWA SZKOŁY
i szybka, inteligentna reakcja władz promująca podstawowe cechy: uczciwość, rzetelność i sumienność

dzięki temu świadectwo może w końcu zacznie oddawać faktyczna wartością i prawdziwe umiejętności
Żal mi Kamila, że musi przez to przechodzić bo ja najlepiej wiem co to jest mobbing, a to jest typowa forma mobbingu i zemsty tych cwaniaków którzy np. chca rzadzić innymi sami nie posiadajac odpowiedniej wiedzy ani kompetencji bo zabraklo im czasu w szkole na rzetelna nauke, ale machaja papierkiem potwierdzajacym kwalifikacje nieadekwatne do fdaktycznych umiejętności
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22187
Od: 06 sie 2006, 18:41
Gliwice, Polska


Napisano: 19 cze 2015, 16:36

i jeszcze jedno; w szkole handlowej uczciwość to w ogóle podstawa wszelkiej działalności wiec co należy sadzić o tych którzy w internecie próbowali ośmieszyć Kamila i zlinczować towarzysko?
Zamiast skulić ogony jeszcze rozpętali przeciwko niemu burzę!
To dopiero wstyd!
Ja osobiście nikogo z tych, którzy ośmieszali Kamila nie przyjęłabym do pracy jako handlowca ponieważ uczciwość tych podśmiewców stoi pod znakiem zapytania o ich prawdziwe umiejętności.
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22187
Od: 06 sie 2006, 18:41
Gliwice, Polska

Napisano: 20 cze 2015, 17:29

hp z tym dzibarowatym wklejkiem
na...

Napisano: 20 cze 2015, 17:44

dzibar ty oszalałaś?
Emilka.


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]