Terlikowscy z Frondy o pomocy społecznej

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: heilandNapisano: 16 lip 2015, 14:11

Trochę racji ma. Państwo nasze staje się państwem opresyjnym a pełowcy w swoich rozwiązaniach dotyczących pomocy społecznej osiągnęli już szczyt debilizmu
Gość

Napisano: 16 lip 2015, 14:19

PiS sprawi że państwo będzie mniej opresyjne? Jak niby będą pracować socjalni? Jak będą oceniać sytuację socjalno-bytową klientów? Wiele zależy od socjalnego a nie państwa. To on jest w środowisku, on ocenia i podejmuje stosowne działania. Nikt mu nie każe odbierać dzieci wtedy kiedy zobaczy bałagan, grubego dzieciaka albo dług. Robi to bo tak mu wygodnie. Pozbywa się problemu, oszukuje własne sumienie. Komu by się chciało pierdzielić z rodziną, non stop ją sprawdzać, przydzielać asystenta z którym również trzeba współpracować, aktywizować, stawiać na pracę socjalną? Lepiej odebrać dziecko a rodzicom dawać co miesiąc zasiłek.
Ares30

Napisano: 16 lip 2015, 14:29

Ares30 pisze:PiS sprawi że państwo będzie mniej opresyjne? Jak niby będą pracować socjalni? Jak będą oceniać sytuację socjalno-bytową klientów? Wiele zależy od socjalnego a nie państwa. To on jest w środowisku, on ocenia i podejmuje stosowne działania. Nikt mu nie każe odbierać dzieci wtedy kiedy zobaczy bałagan, grubego dzieciaka albo dług. Robi to bo tak mu wygodnie. Pozbywa się problemu, oszukuje własne sumienie. Komu by się chciało pierdzielić z rodziną, non stop ją sprawdzać, przydzielać asystenta z którym również trzeba współpracować, aktywizować, stawiać na pracę socjalną? Lepiej odebrać dziecko a rodzicom dawać co miesiąc zasiłek.


Mam w dupie pis ale nie zapominaj, że te debilne prawo piszą jełopy które od 8 lat rządzą tj PO i PSL. i jak dotąd pochwalić się mogą niezliczoną liczbą afer i górą bzdurnych, nieprzemyślanych i szkodliwych przepisów za które my pracownicy socjalni obrywamy i jesteśmy postrzegani jak kundle tej rządzącej sitwy.
Gość

Napisano: 16 lip 2015, 14:49

Pod PiS-em też będziecie kundlami. Może poprawią klientom ale nie wam. Nie jesteście i nigdy nie będziecie dla władzy priorytetem ponieważ siedzicie cicho. W kampanii obiecuje sie bezrobotnym, niepełnosprawnym i ubogim rodzinom a nie urzędasom.
Ares30

Napisano: 16 lip 2015, 15:28

Może będą mniej kradli i bardziej myśleli o obywatelach których obecnie rządzący mają głęboko w dupsku co w sposób dobitny ujęła w swojej wypowiedzi ,,pani'' Bieńkowska i jej debilny kolega od słów ,, chuj, dupa i kamieni kupa'' :oops:
Ja33

Napisano: 16 lip 2015, 15:30

Morze jest długie i szerokie.
Ares30

Napisano: 16 lip 2015, 15:34

Ares30 pisze:Morze jest długie i szerokie.

Ale przynajmniej jest nadzieja bo ci obecni są całkowicie zdemoralizowani i niezdolni do jakiejkolwiek zmiany obecnej sytuacji.
Ja33

Napisano: 16 lip 2015, 15:44

W 2011 jak lud wybierał PO też tak pisaliście.
Ares30

Napisano: 16 lip 2015, 16:56

Platforma Obywatelska chwali się, że Polska wcale nie jest w ruinie. Premier Ewa Kopacz wmawia nam, że żyjemy w dobrobycie, a nasz kraj znakomicie się rozwija. W takim razie jak mamy odczytać dane mówiące o tym, że coraz więcej polskich rodzin ma problemy z wygospodarowaniem pieniędzy na jedzenie?

Takie – tragiczne – dane wskazał prof. Ryszard Szarfenberg z Instytutu Polityki Społecznej UW w rozmowie z serwisem gazeta.pl:

- Spodziewałem się, że dane pokażą niewielką poprawę w 2014 roku. Ale jej nie było. Mało tego, od 2008 roku sytuacja stopniowo się pogarsza. W 2008 roku Polaków w skrajnej biedzie było 2,1 mln, Teraz jest 2,8 mln, w tym 700 tys. dzieci – stwierdził naukowiec.
nsz

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron