PortalSocjalny.pl

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 04 sie 2015, 18:30

Swoją działalność rozpoczął serwis informacyjno-prawny „PortalSocjalny.pl”, który oferuje użytkownikom Internetu informacje, opinie i porady prawne, jak również artykuły i publikacje ze sfery szeroko pojętego prawa socjalnego. Założycielem i właścicielem portalu jest Rafał Czarnecki – doktorant nauk prawnych Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykładowca i pracownik naukowy krajowych uczelni wyższych prowadzący zajęcia z zakresu prawa administracyjnego materialnego, postępowania administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Prawnik i konsultant prawny wielu podmiotów sektora publicznego oraz prywatnego.

Adres witryny: http://www.portalsocjalny.pl
angoc


Napisano: 16 sie 2015, 8:48

Nowe artykuły w serwisie Portal Socjalny.pl
http://portalsocjalny.pl/pomoc

Kontynuacja zasiłku stałego w świetle art. 106 ust. 3 ustawy o pomocy społecznej

Ksero dowodu osobistego w aktach sprawy o świadczenie z pomocy społecznej
angoc

Napisano: 17 sie 2015, 20:52

wreszcie coś się ruszyło w temacie....

do tej pory pokazał się tylko

www.prawnikwpomocyspolecznej.pl

mam nadzieje, że będzie więcej takich stron. trudno o specjalistów w pomocy społecznej, a w ośrodkach brak pieniędzy na radców prawnych.

prosimy o więcej!!!
neutralny

Napisano: 19 sie 2015, 22:07

PortalSocjalny.pl jest kolejnym ważnym źródłem informacji, które skupia się na prawnych aspektach postępowań w sprawach świadczeń systemu pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych oraz innych obszarach profesjonalnego pomagania np. przemoc w rodzinie, praca socjalna. Miło, że dostrzegli Państwo również działania kol. Rajskiego – prawnika, który udziela porad na Forum.OPS.pl (bezpłatnych porad). Bardzo dziękuję za tę Pana aktywność na Forum! Jest bezcenna! http://www.prawnikwpomocyspolecznej.pl/

Inne ważne źródło informacji w obszarze prawa socjalnego ? Dawno, dawno temu, powstał portal http://www.prawosocjalne.pl/ jeden z twórców tego portalu, reprezentujący firmę Gaskor, był uczestnikiem Pierwszego Spotkania Użytkowników Forum OPS.pl, które zorganizowano w mieście spotkań, Wrocławiu, w dniu 12 września 2009 roku.

Nowości w Portalu Socjalny.pl

Już wkrótce na łamach portalu pojawi się bezpłatny poradnik "Procedura przyznawania świadczeń alimentacyjnych" w formie e-book'a, wraz z wybranymi i praktycznymi problemami, wskazówkami oraz innowacyjnym systemem komentarzy tezowych i nie tylko. Zachęcamy do pobierania m.in. osoby zatrudnione w działach świadczeń alimentacyjnych, jak również osoby, które ubiegają się o świadczenia alimentacyjne w trybie ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów, które poszukują nowych informacji i praktycznych rozwiązań prawnych. https://www.facebook.com/portalsocjalny
angoc


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]