Pomóżcie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 sty 2016, 15:42

Proszę pomóżcie, mam trudną sprawę pewna pani mieszka z dzieckiem u pana X, wszyscy w koło wiedzą ze są razem, Pan często wyjeżdża i nie ma go w domu. Pani x złożyła wniosek o pomoc, pisząc w nim że jest samotna matka z dzieckiem. U pana X wynajmuje pokój za darmo, w zamian za opiekę nad domem pod niobecność pana X.
Pojechałam z drugim pracownikiem w teren i w rozmowie przyznała sie ze owszem jest z nim w związku partnerskim. wiec sprawa w sumie sie zakonczyła.
jednak po 2 tyg. napisała pismo ze jednak nie jest w zwiazku tylko tak jak napisała we wniosku samotną matką, a my ingerujemy w zycie prywatne pana X , i przekraczamy swoje uprawnienia...itp.
Z panem x nie mamy kontaktu poniewaz przekazał telefon ów swojej partnerce i gdy dzwonimy ona stale odbiera.
Co mozemy zrobić, i czy moge pzreprowadzic wywiad u jego rodziców??? , do których przychodzą razem, jak rodzina. Ewidentnie kobieta kłami, a on moze o tym nawet nic nie wie...
Sylwwwiaops


Napisano: 13 sty 2016, 16:40

myślę, że facet wie....a kobieta kłamie aby wyłudzić pieniądze....
yyyyyyy

Napisano: 13 sty 2016, 17:39

Hm...Ja bym się nie odważyła przeprowadzać wywiad u jego rodziców. Tak naprawdę nigdy nie udowodnisz, że kręcą i narazisz się jeszcze na konsekwencje. Dałabym spokój, albo próbowała (jeśli da radę) ugryźć te panią z innej strony.
niuteczka

Napisano: 14 sty 2016, 8:49

niuteczka pisze:Hm...Ja bym się nie odważyła przeprowadzać wywiad u jego rodziców. Tak naprawdę nigdy nie udowodnisz, że kręcą i narazisz się jeszcze na konsekwencje. Dałabym spokój, albo próbowała (jeśli da radę) ugryźć te panią z innej strony.


popieram
ttttaaaaaa

Napisano: 14 sty 2016, 12:44

My w takich okolicznościach bierzemy oświadczenie od tej Pani ,ze wynajmuje pokój ile płaci itd.
Iza 1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]