OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

Strona 3 z 8    [ Posty: 79 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 kwie 2016, 18:20

Nie matacz Andrzej używając skrótów i wykorzystując XVI OKPS do promowania lokalnej inicjatywy.
Po co to wchodzenie sobie w paradę.
Karta to karta, a ustawa to ustawa i dotyczy strikte Ogólnopolskiej Konferencji Pracowników Socjalnych bo na niej się tworzyła. SKORO Karcie przypisana jest całkiem inna data to dlaczego wykorzystujesz XVI OKPS do informowania o Karcie, która nie dotyczy wszystkich pracowników socjalnycch
Jak można do tego stopnia mataczyć i rozbijać środowisko zamiast je wzmacniać.
Naprawde zastanów się nad tym co robisz bo nie zdarza ci się to po raz pierwszy.
XVI Ogólnopolska Konferencja Pracowników Socjalnych odbędzie się w dniach 23-25 maja 2016r w Częstochowie
Dzidka
dzibar
Specjalista
Od: 06 sie 2006, 18:41
Gliwice, Polska

Napisano: 13 kwie 2016, 18:48

Odpowiedź dla "hejtland": przestań może czytać, a zacznij od siebie i działaj może wszyscy na tym zyskamy.
Ja robię tyle na ile mnie stać, ale jestem tylko niepełnosprawnym pracownikiem socjalnym, któremu udało się wyleczyć ze stresu pourazowego może więc zamiast liczyć na kogoś - licz na siebie jak ja i rób tyle ile możesz, a nie wytykaj innym, że nie dają z siebie więcej niż dają
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 13 kwie 2016, 19:02

gorzej już być nie może - poniżej dna i wodorostów :?:
do piwkowej

Napisano: 13 kwie 2016, 19:24

Dzidka, odnoszę wrażenie, jakbyś zapomniałaś o słowach takich jak synergia i pluralizm?

Istnieje już Karta Praw Pracownika Socjalnego (IFSW EUROPA). Moim zdaniem to dobra inspiracja/wzór dla Karty Pracownika Socjalnego w Polsce, ew. Ogólnopolskiej Karty Pracownika Socjalnego (OKPS), moim zdaniem mówienie/pisanie o tym, nie jest żadnym mataczeniem, raczej promocją obu ważnych spraw/wydarzeń.

Karta Praw Pracownika Socjalnego (IFSW EUROPA)
https://youtu.be/s1xEQb5dg7w?list=PLIp7 ... 4ka_taMR0f
angoc

Napisano: 13 kwie 2016, 19:44

żebyś wiedziała o czy mowa
Karta Praw Pracownika Socjalnego

Zdrowe i bezpieczne miejsca pracy, bez wyzysku, nadużyć i przemocy
Upodmiotowienie osób korzystających z usług i świadczeń
Wolność wypowiedzi i angażowania się w działalność społeczną
Rozwój profesjonalnych relacji z osobami korzystającymi z usług i świadczeń
Rozwój cariery zawodowej doskonalący praktykę
Możliwość permanentnej edukacji, studia, szkolenia, konferencje
Projakościowa superwizja i wsparcie w razie problemów w pracy
Jasne zasady odpowiedzialności i delegowania uprawnień
Rozsądne obciążenie pracą i ochrona przed wypaleniem zawodowym.
Roztropna, refleksyjna i skuteczna praca
Rzecznictwo i lobbing na rzecz osób korzystających z usług i świadczeń
Doradztwo i reprezentowanie
Podejmowanie rozsądnego ryzyka
Członkostwo w stowarzyszeniu pracowników socjalnych
Dobre warunki pracy i godziwa płaca
Uczestnictwo w reformowaniu polityki społecznej
Szancunek dla naszej etyki zawodowej

dla piwkowej

Napisano: 13 kwie 2016, 19:53

Po raz drugi nie wydrukowano tego co napisałam
o synergii pierwsza pisalam na tym forum , nie zamierzam więc polemizować z tobą bo zbyt długo cię znam.
Co pluralizm ma do XVI OKPS nie mam pojęcia.
Używanie skrotów, które do tej pory ściśle odnosiły się do Ogólnopolskiej Konferencji Pracowników Socjalnych w tym roku już XVI OKPS, która odbędzie się w dniach 23-25 maja 2016r uwżam za nadużycie i matactwo bo o sprawie którą przedstawiasz można pracowników socjalnych powiadomić na innym poście z inną datą, a nie mataczyć
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 13 kwie 2016, 20:26

Ja naprawdę nie jestem zainteresowana ogólnikami ani kartami.
W przypadku ustawy wystarczy mi to, że dokończę to co zaczęłam już na VIII OKPS - i tematy wiodące obecnej XVI OKPS - to są ściśle określone paragrafy.Nie musisz więc zwracać się do mnie swoim wieloznacznym nickiem i w poście dot XVI OKPS pisać o Karcie.
Ustawa to ustawa - ściśle określone prawo, a życzenia z Karty skoro są jak twierdzisz wypracowane i dopracowane w Trójmieście to je zgłoście i stosujcie.
Jeszcze raz podkreślam, że nie jestem zainteresowana życzeniami i na XVI OKPS przyjadę jak do tej pory jako pracownik socjalny z zawodu ze ściśle określonym programem - otwarta na nowości ale tylko w zakresie konkretnych merytorycznych informacji, a nie dodatkowych życzeń w obrębie pomocy społecznej.
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 13 kwie 2016, 20:40

Wprowadzasz skrót przynależny do XVI OKPS i inną datę niż 23-25 maja 2016 kiedy ma się odbyć Ogolnópolska Konferencja Pracowników Socjalnych.
XVI OKPS jest wydarzeniem corocznym o randzie ogólnokrajowej, które wypracowano na przestrzeni szesnastu lat doświadczeń i konsekwentnej pracy rok po roku więc uważam, że nadużywanie skrótu do przedstawienia czegoś co chce się promować z inną datą w innym miejscu jest nazwane przeze mnie słusznie po imieniu i uzasadnione jest użycie przeze mnie słowa matactwo - tak się nie robi - tym bardziej, że wcześniej wspominasz o etyce zawodu
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 13 kwie 2016, 20:58

tyś nie jest niczym zainteresowana jeno sobą samą - taka wewnętrzna synergia i samouwielbienie :lol:
do piwkowej

Napisano: 13 kwie 2016, 22:10

O co tobie chodzi? Przecież pokornie przyznaję się do swoich ograniczeń?
Staram sie ze wszystkich sił sprostać do końca temu czego się już podjęłam, a ty mnie obrażasz, oskarżasz i narzucasz dodatkowe obowiazki jednocześnie drwiąc i ośmieszając to, że staram się być asertywna i odpowiedzialna!

Znam swoje możliwości, a obecnie nawet te są dla mnie wyzwaniem i muszę sama siebie pokonywać.
Nie mów mi więc o samouwielbieniu bo to, że nie udaję fałszywej skromności tylko jestem asertywna to skutek lat nauki i doświadczenia i nie ma nic wspólnego z tym co promujesz
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

PoprzedniaNastępna

Strona 3 z 8    [ Posty: 79 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]