OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

Strona 5 z 8    [ Posty: 79 ]

Moderator: heiland

Napisano: 11 maja 2016, 20:40

Jak pojedziesz to zaspokoisz swoją ciekawość:)
Dzidka
dzibar
Specjalista
Od: 06 sie 2006, 18:41
Gliwice, Polska

Napisano: 12 maja 2016, 19:38

Namawiam innych do udziału w XVI OKPS, która w Kompleksie Jasnogorskim odbędzie się w dniach od 23-25 maja 2016 - a sama o mały włos miałabym problemy bo zapomniałam wysłać zgłoszenia.
Na szczęście Dyrektor Bogdan Knapik który już po raz szesnasty przyjmując i organizując Konferencję zna takich co to na ostatnią chwilę wszystko robią i .
Wiem więc z pierwszego źródła, że jest przygotowany w pełni do tego, że znajdą się tacy gapowicze jak ja.
MAM NADZIEJĘ, ŻE SPOTKM NA TEJ KONFERENCJI "Solidarnosc" Grudziądz i Poznań , o Częstochowie nie wspominam bo na miejscu, Trojmisto nigdy nie zawodzi w Czestochowie, czy będzie ktoś z Krakowa i Warszawy, Legnicy, Łodzi, Cieszyna, Bielska BiaŁej, Szczecina, Lublina, Kłodzka i Wrocka?

Moi drodzy mamy zielone światło - to, że wykazuję inicjatywę utworzena Komitetu nie oznacza, że jestem liderem, ważne abyśmy się wspólnie spotkali i wykorzystali cczas wolny najefektywniej jak się da i aby z tego nareszcie urodziło się piękne, zdrowe dziecko, które doda nam sił i nas uskrzydli.
Mamy za sobą solidny bagaż doświadczeń.
Nie zmarnujmy tego, zmotywujmy się i zmobilizujmy siły, a zobaczycie wszyscy jk pięknie można żyć, kiedy wszystko jest unormowane i wyznaczone standardy na miarę europejską.
Dajmy sobie jeszcze jedną szansę,
Wierzę, że potrafimy jako pracownicyy socjalni stanąć na wysokości zadania i zadbać o swoją tożsamośc i przyszłość zawodu pracownika socjalnego.
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 13 maja 2016, 11:57

We wtorek Poseł Ireneusz Zyska będzie prowadził rozmowy z innymi posłami z "Kukiz 15" w Sejmie dot. sprawy naszego projektu ustawy o zawodzie pracownika socjalnego;
Być może nawet przyjedzie z Posłem Pawłem Kukizem na XVI OKPS.
To wszystko jest trochę "na wariackich papierach"; spraw dużo, terminy gonią, a czasu mało.
Ale w tym wszystkim jest bardzo dużo dobrej woli więc postarajcie się wszyscy ( pracownicy socjalni i Ci dla których pomoc społeczna jest ważna - zrobić wszystko co w Waszej mocy aby trzymać rękę na pulsie i być gotowym stanąć na wysokości zadania
Pozdrawiam Wszystkich.
Mam nadzieję, że Senator Ryszard Majer z Częstochowy również wykaże aktywność i zainteresowanie naszą inicjatywą i znajdzie czas dla nas w dniach XVI OKPS
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 17 maja 2016, 4:06

I jeszcze jedno;
Projekt poselski nie wymaga konsultacji społecznych, a więc może w tym aspekcie warto byłoby przedyskutować oprócz tematów wiodących pod tym kątem naszą ustawę. Jeżeli znajdziemy poparcie to mnie osobiście nie robi rożnicy czy to będzie obywatelski czy poselski projekt - byle by ujrzał światło dzienne.

Proszę to również wziąć pod uwagę i przemyśleć
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 17 maja 2016, 19:51

dla przypomnienie piwkowej jak brzmi temat konferencji:
Głównym tematem OKPS będzie: "Praca socjalna z rodziną przeżywającą trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych".

niech piwkowa wypowie się w temacie a nie pisze o bzdetntm projekcie sprzed 7 - 8 lat, który był wyłącznie projektem praw socjalno-nagrodowych i przepisanymi artykułami z uops
do piwkowej

Napisano: 17 maja 2016, 23:32

Nie piwkowa tylko dzibar, a jak o piwie mowa to uznana w świecie marka.
Nikt nie chwali się swoim wystąpieniem, Nie zglosilam wystąpienia. W panelowym wypowiem się jeżeli uznam, że ktoś będzie miał ochotę mnie słuchać - będę improwizować w zależności od tego, kto będzie słuchaczem>
Mam sporo do powiedzenia w wiodącym temacie -, w zasadzie w świetle pejoratywnym przedstawię kwestię z doświadczenia FAKTY.

A odnośnie projektu obywatelskiego - Projekt socjalno-nagrodowy? To nie nasz obywatelski:)!
Obywatelki był projektem surowym nastawionym na dobrą płacę za rzetelną pracę w systemie poziomym, z korporacją i możliwością podjęcia działalności gospodarczej w charakterze koncesji,
A więc mówimy o różnych projektach, no ale końcowy projekt obywatelski widziały cztery osoby z których jedną byłam ja.
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 18 maja 2016, 19:45

no nie żartuj sobie :lol:
do piwkowej

Napisano: 18 maja 2016, 22:03

Z czego miałabym żartować sobie?
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 19 maja 2016, 12:02

viewtopic.php?f=43&t=206950505
Tak to powinno dzialać w praktyce - moim zdaniem,ot wykorzystujac obecnie zaistniałą sytuacje, a to tylko jeden z licznych przykladów pracy socjalnej - można o niej mówić wiele i wiele przykladów podawać i mam nadzieję, że zwiększe swoją wyobraźnie i wiedzę o tym jak inni sobie radzą i widzą tę kwestię - bedąc uczestnikiem tegorocznej XVI OKPS, która jak co roku poszerzy moje horyzonty i pozwoli naladować akumulatory
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 26 maja 2016, 4:54

Ogólnopolska Konferencja Pracowników Socjalnych (OKPS 2016)

Relacje:
http://www.tvorion.pl/index.php?action= ... News=20662
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-10166
angoc

PoprzedniaNastępna

Strona 5 z 8    [ Posty: 79 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]