przymusowe leczenie psychiatryczne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 15 lip 2016, 13:30

taka sytuacja... ops skierował wniosek do sądu o przymusowe leczenie psychiatryczne wobec mężczyzny zamieszkującego samotnie, alkoholika, z zaburzeniami psychicznymi i zbieractwem... jego stan zagraża jego zdrowiu i życiu przede wszystkim ale i sąsiadom... sąd zarządził badanie lekarza biegłego jednakże ten nie zastał go w domu a na zarządzenie doprowadzenia przez policję, policja odpisała, że nie mogą go znaleźć (mała mieścina, chłopa mijam co dzień albo i kilka razy na dzień... nie ma problemu z jego znalezieniem)... w związku z czym sąd już drugi raz pisze do nas z prośbą o możliwość wycofania wniosku... i trwa to juz tak dobre dwa lata... ręce i majtki do ziemi... czy ktoś też tak miał albo zna jakiś sposób by sąd nie działał tak opieszale i zachowawczo?
aja


Napisano: 15 lip 2016, 13:37

Widzisz...... Bo tak to już jest w naszym pięknym kraju.... tylko później będą pytać w TV "Gdzie była wiadomo kto)".....
pracownikkk

Napisano: 18 lip 2016, 8:52

Nie wycofuj wniosku, napisz o tym, że widzisz człowieka na ulicy i jak on nadal funkcjonuje.
cleo

Napisano: 18 lip 2016, 10:04

wycofywać nie zamierzam... opisałam już w odpowiedzi tą sytuację... zobaczymy co dalej
aja

Napisano: 21 lip 2016, 8:56

Proszę doradźcie, mam panią chorą psychicznie, która nie ma rodziny (męża, dzieci). Na tym samym podwórku, w innym domu mieszka jej siostra ze swoją rodziną. Pomimo wielu rozmów, nt złożenia przez siostre wniosku do sądu o przymusowe leczenie nie robią konkretnie nic. Klientka nie płaci rachunków, ma już odcięty prąd. Czy OPS powinien wystąpić z wnioskiem o przymusowe leczenie?
czarna Mamba

Napisano: 21 lip 2016, 9:03

ośrodek składa chociaż tak nie powinno być skoro jest rodzina.
Iza1

Napisano: 22 lip 2016, 12:13

wyślij wniosek, wspomnij o rodzinie która się nie kwapi i że dlatego ops.....
kolo32


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron