specjalność asystentura rodziny na studiach II stopnia

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 lip 2016, 21:33

W Akademii im. J. Długosza prowadzona jest rekrutacja na specjalność Asystentura rodziny i rodzinna piecza zastępcza studiów II stopnia na kierunku Pedagogika

Dzięki studiom na ww. specjalności będzie można poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu pedagogicznych aspektów pracy z osobą i rodziną, tj. diagnozowania potrzeb, projektowania i realizacji działań wspierających i interwencyjnych w środowisku jej przebywania.

Wzmocnić kompetencje z zakresu podejścia humanistycznego do pracy z człowiekiem, polegającego na wspieraniu, stymulowaniu rozwoju, towarzyszeniu w podejmowaniu życiowych wyborów z wykorzystaniem mocnych stron osoby, całej rodziny, środowiska lokalnego i instytucji pomocowych. Poznać model ekosystemowy, dialog motywujący, podejście skoncentrowane na rozwiązaniach i inne koncepcje pracy z rodziną.Aby zapisać się na specjalność asystentura rodziny i rodzinna piecza zastępcza należy dokonać rejestracji na kierunek pedagogika II stopień. Przy składaniu dokumentów należy dokonać wyboru specjalności.

https://rekrutacja.ajd.czest.pl/html/index.php
Izabela K.


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]