WYWIAD Plus 1.0 dostępny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 gru 2016, 12:10

Z dniem dzisiejszym udostępniamy Oprogramowanie WYWIAD Plus 1.0, czyli Moduł Sytemu Dziedzinowego POMOST Std, służący do przeprowadzenia wywiadów w formie elektronicznej, zgodnie w art. 107 ust. 5e-5f zmienionej Ustawy o pomocy społecznej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1359).

Programy instalacyjne WYWIAD Plus można pobierać z serwera automatycznych aktualizacji po uprzednim zainstalowaniu wersji 3-9.0 POMOST Std.

Uprzejmie prosimy o postępowanie dokładnie wg instrukcji zamieszczonej tutaj http://public.sygnity.pl/zabezpieczenie ... 32016-1023

W szczególności bardzo ważne jest to, że jeśli ktokolwiek z Was ma już wcześniej zainstalowany program WYWIAD Plus ze szkolenia lub pilotażu, to powinien odinstalować go (jest to opisane od strony 2 w instrukcji) przed instalacją właściwej wersji WYWIAD Plus, którą ściągnie z serwera automatycznych aktualizacji z Pomostu. Ta i tylko ta wersja jest obowiązująca, wszystkie inne należy odinstalować, uprzednio przesyłając do Pomostu ewentualne wywiady, jeśli były przeprowadzone faktycznie i powinny się znaleźć w Pomoście.

pozdrawiam
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5281
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Kraków, Polska


Napisano: 19 gru 2016, 16:43

Uprzejmie przypominam i zachęcam do zapoznania się z programem te osoby, które jeszcze nie miały okazji.
Ci którzy już mieli możliwość sprawdzenia, chwalą sobie, do wielu przytoczonych już opinii cytuję jeszcze nowe:

Pomost zaktualizowany, Wywiad Plus wgrany na 3 terminalach. Wrażenia po przepuszczeniu przez nie pierwszych wywiadów można określić jednym słowem. RE-WE-LAC-JA.
Podpis w stopce jak najbardziej aktualny


Program jest intuicyjny, bardzo przypomina Pomost STD, więc wprowadzanie wywiadów dla osób, które po raz pierwszy pracują na Wywiad Plus nie jest skomplikowana.

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5281
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Kraków, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]