Czy ktoś tam myśli

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 lut 2017, 17:11

No może q...rna chata MRPiPS da kasę na zatrudnienie osoby do obsługi sprawozdań, bo niedługo nie będziemy nic innego robić tylko wysyłać sprawozdania. Oni tam chyba musieli zatrudnić u siebie armię ludzi do obsługi tych sprawozdań, bo już nie ma dnia żeby nie wymyślali kolejnych. W końcu muszą jakoś uzasadnić potrzebę zatrudniania nowych osób. Oni najwyraźniej sądzą, że samorządy tak samo lekką ręką zwiększają etaty a tymczasem jest tak, że za mniejsze pieniądze niż podopieczni musimy coraz więcej tyrać.
natanel


Napisano: 10 lut 2017, 9:54

Prawda, ostatnio przechodzą już samych siebie.
Hitem jest sprawozdanie z wywiadów, którego i tak nie da się edytować ręcznie, bo zasysa dane automatycznie z programu - sprawozdanie można tylko przekazać i podpisać w CAS.
A sprawozdanie ze źródeł finansowania wymiany kotłów i przyłączy ciepła to już jest q.a jawna kpina. Od dawna jesteśmy "sortownią odpadów", a od kilku lat - zwykłym śmietniskiem. Za chwilę się okaże, że winni smogu są nasi klienci, a w szczególności my, bo nie dajemy kasy na ekologiczne piece i pellet dla swoich podopiecznych.
Ja rozumiem np. badania bezdomności, ale ten cyrk wokół tematu raz w roku i potem cisza - to jest zwykły skandal. Schroniska mają się standaryzować, a państwo i większość samorządów bez NGO nie mają do zaoferowania praktycznie NICZEGO! Jakiś śmieszny konkurs przy tej skali zjawiska, a potem wymogi ustawowe z kosmosu i kontrole oderwane od realiów.
Uffff...
Ale mam dzień ;)
jakobos
Stażysta
Posty: 101
Od: 30 maja 2007, 17:28
zamieszkuję bez zamiaru pobytu :), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron