Karta Polaka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 25 kwie 2017, 10:45

Świadczenie pieniężne dla posiadaczy Karty Polaka osiedlających się w Rzeczypospolitej Polskiej.

Od dnia 01.01.2017 roku starosta lub prezydent miasta na prawach powiatu jest ustawowo zobligowany do wypłaty świadczenia pieniężnego dla posiadacza Karty Polaka. Decyzję przyznającą to świadczenie pieniężne wydaje wojewoda na wniosek posiadacza Karty Polaka.

Powiaty są ustawowo zobligowane do wypłaty świadczenia pieniężnego według właściwości miejsca zamieszkania posiadacza Karty Polaka. Utrwala się taka praktyka, że starosta lub prezydent miasta poprzez zarządzenie ceduje realizację wypłat na PCPR/MOPR.

Czy macie coś z tym do czynienia?

pozdrawiam
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5567
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Zajmuję się:
Lokalizacja: Kraków, Polska


Napisano: 09 maja 2017, 9:50

W czerwcu br. planujemy udostępnienie nowej aplikacji "Karta Polaka" w systemie POMOST Std, wspierającej realizację świadczeń/zadań dla posiadaczy Karty Polaka osiedlających się w Rzeczypospolitej Polskiej. Aplikacja ta będzie dostępna po wprowadzeniu klucza licencyjnego, który będzie przekazany po złożeniu zamówienia.

Szczegółowa oferta a także opis funkcjonalności aplikacji zostaną opublikowane na stronie www.public.sygnity.pl pod koniec maja. Otrzymają Państwo informację drogą mailową o pojawieniu się oferty.
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5567
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Zajmuję się:
Lokalizacja: Kraków, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]