POMOST Std 3-12.0 i WYWIAD Plus 2.0

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 wrz 2017, 16:09

Można już pobierać i instalować nową wersję systemu POMOST Std, oznaczoną numerem 3-12.0.
Po zaktualizowaniu POMOST Std to wersji 3-12.0, z serwera automatycznych aktualizacji można pobrać i zainstalować wersję 2.0 WYWIAD Plus.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Użytkowników, napotykanym przez nich w codziennej pracy, dodaliśmy nowe możliwości, podnoszące funkcjonalność i przydatność narzędzi służących do przeprowadzania wywiadów w formie elektronicznej. W szczególności, podczas przeprowadzania wywiadów, można zapisywać bardziej szczegółowo źródła dochodu oraz planować bardziej szczegółowo pomoc, dzięki synchronizacji słowników i parametrów systemowych, przenoszącej z POMOST Std do WYWIAD Plus rozszerzenia lokalne rodzajów dochodów i świadczeń.
Jednocześnie, w uzgodnieniu z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, został opracowany jednolity sposób postępowania w sytuacji, gdy podczas przeprowadzenia wywiadu nie uda się ustalić dochodu. Dzięki temu, w sposób formalny i zgodny z przepisami Ustawy o pomocy społecznej, najpierw zautoryzujemy taki wywiad w programie WYWIAD Plus, z jawnie występującą informacją, że dochód będzie ustalony później, a następnie, już w Pomoście, uzupełnimy dochód w części formularza wywiadu za podpisem osoby, z którą przeprowadzono wywiad.

Jednostkom, które przyznawały pomoc osobom dotkniętym nawałnicami w sierpniu br. używając różnych rodzajów świadczeń, nowa wersja Pomostu umożliwia przekodowanie na rodzaje świadczeń oczekiwane przez MRPiPS.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami nowych możliwości, dostępnymi tutaj http://public.sygnity.pl/zabezpieczenie ... 82017-1544
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5258
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Kraków, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]