Odmowa- trzy prosby w jednym podaniu - bardzo proszę o podpo

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 kwie 2018, 16:42

klient przesłał podanie o pomoc, w którym prosi o o 3 rożne świadczenia.
1. skierowanie do ŚDS
2 celowy na zakup posiłku
3.celowy opłacenie faktury na prąd.
Wywiad przeprowadzony dokumenty do 2 ostatnich wniosków ale mi (bo ja prowadzę ŚDS-Y)nie doręczył zaświadczenia od psychiatry (leczy się psychiatrycznie) i zaświadczenia od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa (moim zdaniem to są wymagane dokumenty z rozporządzenia). Wysłałam wezwanie do doręczenia na 64 kpa dałam 14 dni z pouczeniem , że jak nie doniesie to wniosek bez rozpatrzenia. Nie doniósł.Miałam zamiar go poinformować tylko że podanie zostanie nie rozpatrzone z uwagi na brak dokumentów. Ale nasz radca powiedział że muszę dać odmowę (każdy aspekt tego podania musi być zakończony stosowną decyzją). On współpracował z nami wszystkie inne dokumenty doniósł, umożliwił i podpisał wywiad więc odmowę na brak współpracy chyba nie.Czy miał może ktoś wzór odmowy z uwagi na brak dokumentów.Bardzo proszę o pomoc gdyż w środę mija mi już termin i muszę coś stworzyć.
Lilunia
Praktykant
Od: 16 mar 2017, 12:42

Napisano: 02 kwie 2018, 17:59

a jeszcze mam taką wątpliwość czy mogę pozostawić bez rozpatrzenia jak w pozostałym zakresie wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie tj. obie calówki będą przyznane bo do nich się kwalifikuje i są wymagane dokumenty. Proszę może komuś coś przyjdzie do głowy lub miał taka sytuację.
Lilunia
Praktykant
Od: 16 mar 2017, 12:42

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]