Usługi opiekuńcze zmiana wysokości kosztu odpłatności

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 kwie 2018, 16:38

Nie wiem jak zrobić.Od kwietnia zostało zmienione zarządzenie kierownika ops do uchwały rady gminy o wysokości odpłatności za godzinę usługi opiekuńcze.Czy wszystkim klientom trzeba zmienić decyzję o zmianie wysokości odpłatności za usługi zgodnie z widelkami uzależnionymi od dochodu?Czy powołać się na art.106 ust.3b o 10% przekroczeniu dochodu i zmienić tylko niektórym?Czy wszystkich klientów to obowiązuje?
Oliwierek
Praktykant
Posty: 3
Od: 27 mar 2018, 15:02


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]