jak wyliczyć dochód klienta?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 maja 2018, 12:10

HEJ!
klient złożył podanie w kwietniu, dochód w marcu wynosił 95 zł, jednakże w kwietniu uległa zmianie sytuacja rodzinna klienta gdyż urodziło mu się dziecko i w miesiącu kwietniu dochód wyniósł 995 zł? czy pomimo tego biorę dochód z miesiąca marca?
magda12345
Praktykant
Posty: 44
Od: 08 lut 2017, 12:18


Napisano: 09 maja 2018, 13:02

Art. 8 ust. 3 ustawy - za dochód uważa się sumę miesięcznych przychodów z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku lub w przypadku utraty dochodu z miesiąca, w którym wniosek został złożony(...). A więc: wniosek z kwietnia - dochód marcowy. Dochód z kwietnia byłby brany pod uwagę, gdyby nastąpiła jego UTRATA, a nie przysporzenie.
Ten z Łopieki
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 194
Od: 01 lut 2018, 11:37


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]