Potwierdzenie prawa do świadczeń

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 31 lip 2018, 15:01

Cześć, chciałam zapytać co zrobić w poniższej sytuacji?
Nasz Ośrodek wydał decyzję potwierdzającą prawo do świadczeń opieki zdrowotnej za okres 09.12.2017 a inny ośrodek wydał od 12.12.2017 r. w związku z powyższym decyzje pokrywają się.

Czy mamy podstawy do wygaszenia decyzji pomimo tego, że art. 54 mówi tylko o dwóch sytuacjach kiedy decyzję można wygasić?

Pozdrawiam, Monika
MoniaM-N
Praktykant
Posty: 27
Od: 12 lip 2017, 11:55


Napisano: 31 lip 2018, 22:58

art. 156 § 1 pkt 3 k.p.a:
Cytat:
Organ administracji publicznej stwierdza nieważność decyzji, która:
3) dotyczy sprawy już poprzednio rozstrzygniętej inną decyzją ostateczną;
hiszpanka1973
Praktykant
Posty: 8
Od: 27 lip 2018, 15:22

Napisano: 02 sie 2018, 8:58

Miałam taki przypadek i wygaszaliśmy :)
Socjalna baba
Praktykant
Posty: 14
Od: 13 lut 2018, 20:16


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]