wydanie posiłku przed decyzją?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 30 sie 2018, 13:33

Zdarza się wam? Jak kontrole podchodza do tematu?
BarbaraB
Praktykant
Posty: 33
Od: 31 sty 2018, 15:17


Napisano: 30 sie 2018, 14:26

Absolutnie kontrole zabraniają. MY wydajemy najpierw decyzję, potem dziecko je.
DSZ
Stażysta
Posty: 70
Od: 08 mar 2017, 14:21

Napisano: 31 sie 2018, 7:10

Biorąc pod uwagę art. 110 kodeksu postępowania administracyjnego oraz obecną linię orzecznictwa sądów administracyjnych (wyrok WSA we Wrocławiu z dnia 23.06.2015 r. IV SA/Wr 6/15) to zgodzić się bowiem należy z poglądem, że świadczenia niepieniężne nie mogą być przyznawane wstecz, a mogą być przyznawane jedynie na przyszłość.
pawel.w
Stażysta
Posty: 174
Od: 20 mar 2017, 9:22

Napisano: 04 wrz 2018, 14:12

my tez najpierw decyzja a potem jedzenie
Pierre
Praktykant
Posty: 42
Od: 19 wrz 2017, 14:53


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron