Odpłatność za pobyt ojca w Domu Pomocy Społecznej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 wrz 2018, 8:37

Witam
czy można częściowo zwolnić syna z odpłatności za pobyt ojca w Domu Pomocy Społecznej?
martyna30
Praktykant
Posty: 6
Od: 14 lip 2016, 15:46


Napisano: 12 wrz 2018, 11:08

jeżeli jego dochód nie przekracza 300% kryterium to wcale nie musi płacić, a to ile ma dopłacać jeśli dochód mu przekracza ustalacie z nim w postaci umowy
Agniecha2
Referent
Posty: 457
Od: 22 mar 2016, 16:54

Napisano: 12 wrz 2018, 14:53

Poczytaj art. 64 ustawy.
ttt
Referent
Posty: 393
Od: 10 paź 2017, 10:58


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]