Pismo do ZUS czy KRUS a przepisy RODO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 wrz 2018, 12:01

podpowiedzcie, jaką podstawę prawną z Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego bierzecie pod uwagę przy wysyłaniu zapytania do ZUS dotyczącego ewentualnego pobierania przez osobę renty bądź emerytury: art. 6 czy 9? Dziękuję za odpowiedź. Pilne
dodw
Praktykant
Posty: 27
Od: 31 lip 2017, 9:04


Napisano: 13 wrz 2018, 13:43

*Art. 6 ust. 1 lit. c, art. 6 ust. 3 lit. b i art. 9 ust. 2 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1);
*Art. 105 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej(Dz.U.2018.1508 j.t.)
Ten z Łopieki
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 98
Od: 01 lut 2018, 11:37

Napisano: 13 wrz 2018, 14:12

wielkie dzięki za odpowiedź
dodw
Praktykant
Posty: 27
Od: 31 lip 2017, 9:04


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron