Przekazywanie przekazem 30% z.stałego do ZOL

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 16 paź 2018, 13:29

Witam. Jak u Was wygląda przekazywanie osobie samotnej, przebywającej w ZOL 30% zasiłku stałego +pielęgnacyjnego? Czy wysyłając pocztą "odcinacie" ze świadczenia koszt przekazu?
ewaewa
Praktykant
Posty: 48
Od: 05 cze 2017, 9:26


Napisano: 16 paź 2018, 13:32

Absolutnie nie. Koszty obsługi pocztowej ponosi OPS, a nie klient.

Pozdrawiam :)
Percia
Praktykant
Posty: 6
Od: 13 wrz 2018, 11:34

Napisano: 16 paź 2018, 13:36

A na jakiej podstawie?
ewaewa
Praktykant
Posty: 48
Od: 05 cze 2017, 9:26

Napisano: 16 paź 2018, 14:19

Koszty porto, podobnie jaki prowizji bankowych, są kosztami Ośrodka. Zaksięgowane są w 85219 § 4300
Percia
Praktykant
Posty: 6
Od: 13 wrz 2018, 11:34

Napisano: 16 paź 2018, 14:21

Ok. Dzięki już wiem.
ewaewa
Praktykant
Posty: 48
Od: 05 cze 2017, 9:26


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]