uzupełnienie decyzji po terminie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 sty 2019, 15:43

Cześć,

Czy można uzupełnić decyzję administracyjną w zakresie rozstrzygnięcia z urzędu po terminie? (art. 111 k.p.a.)

Pozdrawiam,
Monika
MoniaM-N
Praktykant
Posty: 28
Od: 12 lip 2017, 11:55


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]