poszkodowani przez firmę GCP Kraków

Strona 17 z 18    [ Posty: 175 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 lis 2017, 9:05

ale jak skąd mają wasze numery telefonów ? czy to do pracy dzwonią ? czy jak ?
powiedzcie żeby ustrzec innych
jasiak
Starszy referent
Od: 08 mar 2017, 13:29

Napisano: 09 lis 2017, 14:15

Polecam nie korzystać z okresów testowych.
Dialekt Group
Praktykant
Od: 06 lis 2017, 14:04

Napisano: 10 lis 2017, 10:32

Ciągle mnie nękają telefonami oraz e-mailami. Jeżeli ktoś składa pozew zbiorowy z chęcią się przyłączę... tel. 695748534
Huberta
Praktykant
Od: 21 wrz 2017, 11:14

Napisano: 01 gru 2017, 14:13

Mnie też od wczoraj zaczęli zajeżdżać mailami i telefonami wysłali fakturę, dołączam się do pozwu i mam nadzieję, że te squr///e czytają posty :)
mój nr telefonu 603844656
Lemur71
Praktykant
Od: 01 gru 2017, 14:08

Napisano: 13 gru 2017, 20:09

witam

znalazłem się w gronie "wybrańców" tej firmy - niestety argumenty żadne nie trafiają do osoby która upomina się o wpłatę abonamentu - to że niby mają nagrane rozmowy to totalne kłamstwo (twierdzą, że mogą one być użyte tylko w rozprawie sądowej) proszę bardzo - ja chyba będę czekał na to...

jedyne co zrobię to poinstruuję moją księgową, że to zwykła próba wyłudzenia i jeżeli ktokolwiek chce pieniądze to niech zgłasza się do mnie nie do mojej firmy. Ja zaś nie mogłem podjąć decyzji w rozmowie z konsultantem - nie było zapytania o to i rzeczywiście samodzielna decyzja jest niemożliwa (dodatkowo akceptacja płatności za to miałaby być potwierdzona kliknięciem myszki przy tym kiedy ich konsultant "pomaga" w uruchomieniu wersji darmowej i powtarza że to wersja bezpłatna)

wszystkim poszkodowanym, życzę wytrwałości - jestem na podobnym etapie, ale nie popuszczę i oszustom nie zapłacę

jestem z województwa opolskiego - zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu - zróbmy to razem

zostawiam kontakt - 533 069 005
tomza
Praktykant
Od: 13 gru 2017, 19:42

Napisano: 04 sty 2018, 18:00

Witam,

Ja również dołączyłam do grona wybrańców. Z pewnością nie zamierzam płacić oszustom -
rozmawiałam z dwoma prawnikami - obaj znają już te metody. Chętnie porozmawiam o pozwie zbiorowym
wanda11
Praktykant
Od: 04 sty 2018, 17:45

Napisano: 07 lut 2018, 21:58

Witam serdecznie. Również jestem "nabity w butelkę" przez tą firmę. W razie pozwu zbiorowego proszę o info pod tel: 794 252 890. Nie zamierzam nic im płacić. Pozdrawiam
mii
Praktykant
Od: 07 lut 2018, 10:43

Napisano: 17 lut 2018, 22:40

Witam,
Ja też jestem w gronie osób wpuszczonych w maliny przez tą firmę. Jeśli zdecydujecie się Państwo na jakąś grupową skargę, pozew itp. Bardzo proszę wziąć mnie pod uwagę
Lea1983
Praktykant
Od: 17 lut 2018, 22:37

Napisano: 18 lut 2018, 21:34

http://abc.prawo.link/cennik/

oto ich nowe "dzieło"

radzę uważać !!!
tomza
Praktykant
Od: 13 gru 2017, 19:42

Napisano: 05 mar 2018, 17:31

Dzień dobry,

Również nasza firma padła ofiarą oszustów z portalu ABC prawo link z Krakowa.

Jak każdy z oszukanych, otrzymaliśmy ofertę 14-dniowego okresu próbnego na ich portalu.

Rejestracja polegała na wypełnieniu formularza na ich stronie z pomocą konsultanta przez telefon. Na zapytanie, dlaczego przy okresie próbnym mamy wybrać opcję abonamentu, pani konsultant odpowiedziała że jest to "tak o" i mamy się tym nie martwić, gdyż pod koniec okresu będzie można wybrać rodzaj abonamentu (domyślnie jest wybrany ten najdroższy za 1600zł brutto). Oczywiście takiej możliwości nie było.

14 dnia zostało złożone odstąpienie od usług poprzez odpowiedni formularz na ich stronie internetowej. Jedynym potwierdzeniem złożenia był komunikat "dziękujemy za przesłanie formularza". Po kilku dniach zaniepokojeni brakiem potwierdzenia zadzwoniliśmy do powyższej firmy i dostaliśmy informację od miłej pani, że żadnego odstąpienia nie dostali i że się spóźniliśmy, gdyż termin mijał w niedzielę (my złożyliśmy je dzień później, w poniedziałek, co jest zgodne z prawem: "Jeżeli ostatni dzień okresu wyrażonego inaczej niż w godzinach jest dniem ustawowo wolnym od pracy, niedzielą lub sobotą, okres wygasa wraz z upływem ostatniej godziny następnego dnia roboczego.", jednak miłą panią to nie przekonało "bo ich system ma zapisane, że w niedzielę")

Oczywiście fakturę dostaliśmy na kwotę 1600zł, której nie mamy zamiaru zapłacić.

Dzisiaj dzwoniła do nas miła pani, która wcześniej poinformowała nas o tym, że odstąpienia nie otrzymała, niestety nie była to uprzejma i na poziomie rozmowa, polegała ona na krzykach i zastraszaniu. Na logiczne argumenty miła pani jeszcze głośniej wykrzykiwała swoje racje i nie dawała wejść w słowo. Oczywiście zagrożono nam windykacją, oraz tym, że miła pani ma "całą dokumentację" naszej sprawy. Tym razem jednak miła pani potwierdziła, iż odstąpienie otrzymała, czyli jednak trochę się gubi w swoich wersjach.

Czekamy na rozwój sytuacji i kontakt innych poszkodowanych.

PS. W międzyczasie zadzwoniła do nas miła pani (ta sama co potem się odgrażała), nie podając imienia i nazwiska przedstawiła się jako "Specjalista ds. nieruchomości portalu abc prawo.." proponując "niezbędne" narzędzie do pracy w nieruchomościach, oczywiście z okresem próbnym. Zgoda marketingowa została kategorycznie wycofana. Także powyższa firma próbuje wyciągnąć ile się da z poszkodowanego.
PS2. Portal Ergo prawo link, Prawnet prawo link oraz ABC prawo link (oraz pewnie wiele innych pod-domen) to ci sami ludzie. Wystarczy popatrzeć na numery konaktowe, adres, chociaż różnią się NIP-em, REGON-em.
NieruchomosciM
Praktykant
Od: 05 mar 2018, 17:25

PoprzedniaNastępna

Strona 17 z 18    [ Posty: 175 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]